Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Annyeong Hasaeyo.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Annyeong Hasaeyo. Empty
MesajSubiect: Annyeong Hasaeyo.   Annyeong Hasaeyo. EmptyVin Iun 18, 2010 3:42 pm

Da, deci sa zic ceva despre mine...

Prenume : Nu prea conetza, dac avreti sail stiti ma intrebati prin pm Razz
Varsta:16
Orasul:Arad
Zodia:Pesti.
Ce-mi place: muzica, sa scriu, sa citesc, filmele, tot ce tine de Japonia si Coreea de Sud, geografia, engleza si handbalul.
Nu-mi place: ipocrizia, falsitatea, Justin Bieber [imi cer scuze daca sunt fani/fane pe forum].. si cred ca mai sunt si altele.
Cant la chitara si ascult rock [j-rock(the GazettE, Dir en Grey, D'espairs Ray, Unsraw, Versailles, X Japan, Rentrer en Soi, Girugamesh, etc), alternativ, metal, hard si punk (Linkin Park, Three Days Grace, Nickelback, Bullet for my Valentine, Breaking Benjamin, 3 Doors Down, etc], k-pop [Super Junior, DBSK, Lee Joon Ki. Big Bang] si c-pop (Chinese Pop) [Huang YiDA, Rainie Yang si Super Junior M]
Anime: Junjou Romantica, Death Note, Naruto si Kaleido Star [le-am spus doar ep cele care imi plac cel mai mult]

Nu stiu ce sa mai zic despre mine. Daca aveti intrebari, intrebati-ma fara retinere.
Sus In jos
Cyndy Wang <3
Admin
Cyndy Wang <3


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : In Jappan

Annyeong Hasaeyo. Empty
MesajSubiect: Re: Annyeong Hasaeyo.   Annyeong Hasaeyo. EmptyVin Iun 18, 2010 9:05 pm

Welcome here . Sper sa te distrezi (si te rog incearca sa nu mai comentezi atat . )
hehe...Si eu il urasc pe Justin Biebeeeer !!!!! Twisted Evil Am yo motivele mele . Ce sa mai zik ca sa fac 2 randuri ??? Decat sa scriu in prostie mai bine nu mai scriu deci cam atat . Neutral
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Annyeong Hasaeyo. Empty
MesajSubiect: Re: Annyeong Hasaeyo.   Annyeong Hasaeyo. EmptyVin Iun 18, 2010 10:53 pm

Okay... Nu mai cometez nimic. . Si am sa ma distrez, fii sigura Very Happy
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Annyeong Hasaeyo. Empty
MesajSubiect: Re: Annyeong Hasaeyo.   Annyeong Hasaeyo. EmptyVin Iun 18, 2010 11:00 pm

Hey, sis! Nu iti zic bun venit pentru ca m-am irnegistrat dupa tien, deci tu ar trebui sa imi zici mie bun venit. XD

Si trebuie sa comentez in legatura cu ce a zis Cyndy. A, imi cer scuze, dar nu cred ca Taemin a comentat atat de tare, incat sa va suparati. pana la urma erau propuneri si a avut dreptul sa isi exprime direct propunerea. Nici nu a fost rea. Eu o data am facut o admina sa planga, Taemin a fost chiar draguta.

Si bineinteles ca te vei distra aici pentru ca sunt si io inregistrata. XD Ce-i mai frumos decat un yaoi cu mine? XD
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Annyeong Hasaeyo. Empty
MesajSubiect: Re: Annyeong Hasaeyo.   Annyeong Hasaeyo. EmptyVin Iun 18, 2010 11:12 pm

Nimic dragoste, nimic. Yaoi-ul cu tine e cel mai tare XD Serios.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Annyeong Hasaeyo. Empty
MesajSubiect: Re: Annyeong Hasaeyo.   Annyeong Hasaeyo. EmptyVin Iun 18, 2010 11:13 pm

Oh, vai, miericica, ma faci sa rosesc. XDDD
Sus In jos
Continut sponsorizat





Annyeong Hasaeyo. Empty
MesajSubiect: Re: Annyeong Hasaeyo.   Annyeong Hasaeyo. Empty

Sus In jos
 
Annyeong Hasaeyo.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Despre noi ~ :: ~ Welcome ^-^ ~-
Mergi direct la: