Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Blonda la apel >:)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Chin

Chin


Mesaje : 41
Data de înscriere : 18/06/2010

Blonda la apel >:) Empty
MesajSubiect: Blonda la apel >:)   Blonda la apel >:) EmptyVin Iun 18, 2010 3:47 pm

Deci ma cheama Iuliana *hate this name* am si eu vre-o paispe pe acolo dar luna viitoare fac cinspe >Smile.
Me plac multe :-?: albastru *obsedata*, pizza *cui puii mei nu-i place asa ceva?*, Takeru de la SUG *asa frumos :X:X* si inca multe altele dar mi-e lene Smile)
Nu-mi plac si mai multe:
cocalarii, pitipoancele, romania, galati *de pe aici is*, rozul *hate it*, parodiile, emisiunile romane, filmele romane, serialele romane, INNA si etc.
mai vreti sa stiti ceva?Smile)
bagati un reply cu intrb >Smile
Sus In jos
~ Ⓗaruko Ⓨumi ~
Admin
~ Ⓗaruko Ⓨumi ~


Mesaje : 87
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Japonia...Well... acctually on life-in-japan.forumgratuit.ro forum.

Blonda la apel >:) Empty
MesajSubiect: Re: Blonda la apel >:)   Blonda la apel >:) EmptyVin Iun 18, 2010 4:16 pm

Smile).
Welcoome Iuli.
Bine ai venit.
Si nu uita, distreazaatee!! dfnnjk
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

Blonda la apel >:) Empty
MesajSubiect: Re: Blonda la apel >:)   Blonda la apel >:) EmptyVin Iun 18, 2010 5:19 pm

Pfoai...titlu original precum al meu ~lol~
Da , bon , chiar nu stiam ca o urasti pe inna O.O bon , ne vomintelege mai bine deacum :]]
Bai ... eu ti'as spune welcome :-? dar neah , intarziat ca restu'sti tu si alea :]
Sus In jos
Cyndy Wang <3
Admin
Cyndy Wang <3


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : In Jappan

Blonda la apel >:) Empty
MesajSubiect: Re: Blonda la apel >:)   Blonda la apel >:) EmptyVin Iun 18, 2010 8:49 pm

Neatza Iuliaaa ! Very Happy Mda snt de acord cu tn la multe chestii . Ce sa mai zik ? Have fun...Idk...Speechless ca deobice :/
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Chin

Chin


Mesaje : 41
Data de înscriere : 18/06/2010

Blonda la apel >:) Empty
MesajSubiect: Re: Blonda la apel >:)   Blonda la apel >:) EmptySam Iun 19, 2010 3:05 pm

arigato pipal >Very Happy<
si da o urasc pe INNA :-l mai ales ptr engleza ei de mlastina *am facut mlastinile sa se simta prost :-<*
Sus In jos
Continut sponsorizat





Blonda la apel >:) Empty
MesajSubiect: Re: Blonda la apel >:)   Blonda la apel >:) Empty

Sus In jos
 
Blonda la apel >:)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Despre noi ~ :: ~ Welcome ^-^ ~-
Mergi direct la: