Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Trying to do something

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Trying to do something   Trying to do something EmptyVin Iun 18, 2010 3:58 pm

Aveam chef sa fac ceva, dar nici macar eu nu stiam ce. Gandul asta ma amuza la culme. Ma uitam prin camera care era plina d ehartii si partituri. Brusc, mi-a sait in ohi numele unui scenari "The King and the Clown". Am ranjit satisfacut, apoi am mers si am luat scenariul de pe jos. Am citit cateva replici, apoi m-am gandit sa fac putin teatru, desi nu ma vedea nimeni. Macar nu ma plictiseam. Am inceput sa ma prostesc de unul singur prin camera.
Sus In jos
Chin

Chin


Mesaje : 41
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something EmptyVin Iun 18, 2010 4:02 pm

Ma plimbam pe hol cu acadeaua in gura. Mi-am scos acadeaua si am inceput sa ma joc cu ea. Din greseala aceasta mi-a zburat din mana si s-a dus direct intr-o usa, facand un zgomot nu prea placut. Am fugit repede la usa pentru a-mi lua acadeaua.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something EmptyVin Iun 18, 2010 4:09 pm

Continuam sam ma prostesc singur, pana cand am auzit un zgomot nasol venind de la usa. Am tresarit si m-am oprit din activitatea mea.M-am dus la usa sa vad ce s-a intamplat, iar cand am deschis-o, am vazut un tip aplecat dupa ceva. M-am uitat la el,dar n-am zis nimic cateva clipe.
-Ahm... Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Chin

Chin


Mesaje : 41
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something EmptyVin Iun 18, 2010 4:12 pm

Cand baiatul m-a intrebat daca ma ajuta cu ceva tocmai imi gasisei acadeaua.M-am ridicat si dupa ce am suflat in acadea am bagat-o in gura.
-No!zambesc. Scuze imi zburase acadeaua!ii explic zgomotul.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something EmptyVin Iun 18, 2010 5:24 pm

M-am uitat la el clipind insistent. Facuse cee ce credeam eu ca facuse? Da. M-am strambat scarbit, apoi am incercat sa zambesc.
-Aaa... E in regula....
Acelea au fost singurele cuvinte pe care le-am putut spune. De fapt, au fost singurele cuvinte care mi-au iesit pe gura. "Wow... ciudata lume", mi-am zis in gand.
Sus In jos
Taki

Taki


Mesaje : 92
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something EmptyVin Iun 18, 2010 5:34 pm

Ma plimbam pe hol ascultand muzica in casti.
Sus In jos
Chin

Chin


Mesaje : 41
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something EmptySam Iun 19, 2010 3:06 pm

-Chin!ma prezint zambind intinzandu-i mana.
Sus In jos
Taki

Taki


Mesaje : 92
Data de înscriere : 18/06/2010

Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something EmptySam Iun 19, 2010 5:40 pm

Ii vad pe cei doi baieti si ii privesc indiferent.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Trying to do something Empty
MesajSubiect: Re: Trying to do something   Trying to do something Empty

Sus In jos
 
Trying to do something
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Orasul ~ :: ~ Hotel ~ :: ~ Camere Individuale ~-
Mergi direct la: