Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 I CAN'T BE CHANGED

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 5:31 pm

Nu intelegeam de ce ma mai uit la filme de groaza daca imi e frica si mai ales la miezul noptii cu lumina stinsa,ehh poate din lipsa de ocupatie.Stateam pe canapea inconjurata de popcorn si doze de Cola cu o perna in barte ce o strangeam si ma abtineam sa nu tip.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 5:43 pm

Cu o mana in par ciufulindu-ma si pasind alene pe hol , semanand mai mult cu un zombie decat cu o persoana vie , fiind mult prea adormit . M-am indreptat spre camera cu privina , curios de sunetele ce le facea televizorul . M-am oprit in dreptul usii , cu ochii abia deschisi si pe jumatate , privind in ceata televizorul , curios de cine nu poate dormi la ora aceasta . M-am apropiiat de canapea , ducandu-mi o mana pe spatarul acesteia , plecandu-ma usor in fata , uitandu-ma mai atent la monitorul televizorului .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 5:50 pm

Am auzit sunetele provocate de baiat si ma uitasem prea mult al film incat intepenisem de frica mam ridicat incet cu gandul sa fug,imi venea sa tip si nu puteam,ma uitasem prea mult la film si eram prea atenta incat am avut impresia ca am aceleasi stari ca fetele din film,mi'am intors privirea si lam observat pe baiat apoi am suflat usurata.
-Daca mai faci asta o data te vezi pe Marte,cu capul taiat.am spus eu zambind inocent.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 5:55 pm

- Ha ? mormai , intorcandu-mi capul catre fata , privind-o si ridicand o spranceana . Ou , uitate la tine ... cu zambetul acela de ingeras pe buze , insa o adeavarata asasina in interior . fac o fata de copil mic parca indragostit , sarind pe cealalta jumatate a canapelei si privind televizorul . Deci , la ce ne uitam ?! intreb , bagandu-mi mana in punga d epopcorn , gustandu-l . Pff , fara unt ?!
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:00 pm

-Hey aia e canapeaua mea si foricele mele si...sunt blestemata.am spus copilaros bosumflata si mam asezat pe canapea...impinganduma aproape sa cad incat sa pastrez distanta..
-Pai la The Grudge 3.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:04 pm

- Adica filmul ala cu psihiatra si cu fantoma si ... pfoai , il stiu ... mormai , uitandu-ma cand la televizor cand la fata .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:08 pm

-Cu aia de seamana cu Samara Morgan.am spus zambindui scurt.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:09 pm

- Scary ... movie ? Sau nu sunt sigura cum se numea , nu-mi bat capul deobicei cu filmele ... mormai , continuand sa manac din popcorn , atent la film .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:12 pm

-Nu,nu era Scary Movie,alcela e altul.iam zambit si am tras popcornul spre mine.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:18 pm

- Mdeah ... ti-am spus ca nu-mi bag capul . intind mana dupa popcorn , dar de und epopcorn ? Imi indrept privirea spre fata , ridicand o spranceana .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:33 pm

Lam pus langa canapea incat sa nu se vada si am inceput sa privesc pe sus si sa fluier.
-Ce?Nu am facut nimic,ai vro dovada?
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:35 pm

- Mda , faptul ca intrebi deja despre ceva ce nici nu am adus vorba ! raspund acesteia , chicotind incet .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:38 pm

Am inceput sa rad.
-Sti dar nu e drept esti un intrus aici. 1. E canapeaua mea 2. E popcornul meu si 3. Hmm nu cred ca exista 3 dar totusi.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:40 pm

- Intrus ... mdea , cum spui spui ... mormai , privind-o fara vcre-o reactie anume , intorcandu-mi atentia supra monitorului televizorului .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:42 pm

Am lasat capul in jos bosumflata si iam intins popcornul.
-Gomenasai Daisuke'san.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:44 pm

- Hehe ... functioneaza mult mai bine decat moaca de catel plouat ! iau punga de popcorn zambind malefic si intorcandu-ma , continuand sa consum popcornul .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:46 pm

-Hey mai pacalit.am spus pe un ton copilaros,bosumflata
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:49 pm

- Neh , jucam un rol ! imi intorc chipul spre ea , scotand limba copilareste .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:51 pm

Mam gandit sa ma razbun si mam apropiat de el si iam muscat incet limba,apoi mi'am incrucisat copilareste mainile la piept.
-Asta primesti cand nu esti cuminte.
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:54 pm

Mi-am inchis un ochi din instinct , tresarind usor si incercand sa-mi privesc limba .
- Pff ... ashta , nu e colecht ... ! incerc sa bolborosesc cateva cuvinte , observand cum incepea sa-mi si sangereze . Auchi ... ghlozavh ...
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 6:56 pm

-Hai nu mai exagera nu te'am omorat sau stai ai grija ca o sa iti iasa matele pe acolo.am spus eu sarcastic
Sus In jos
Daisuke

Daisuke


Mesaje : 43
Data de înscriere : 18/06/2010

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 7:02 pm

- Pfoai , data viitoare sa tin minte si s ama razbun . soptesc cat pentru mine , continuand sa ma uit la televizor , cu coada ochiului inca atent la tipa .
Sus In jos
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED EmptyVin Iun 18, 2010 7:34 pm

Am tras cu mainile genuchi la piept,continuand sa privesc ecranul nepasatoare.
Sus In jos
Continut sponsorizat





I CAN'T BE CHANGED Empty
MesajSubiect: Re: I CAN'T BE CHANGED   I CAN'T BE CHANGED Empty

Sus In jos
 
I CAN'T BE CHANGED
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Orasul ~ :: ~ Hotel ~ :: ~ Camera de zi ~-
Mergi direct la: