Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pierduta printre carti

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptyVin Iun 18, 2010 8:05 pm

Ma plimbeam incet printre rafturi atingand incet unele carti.Am citi unele titluri si o carte chiar imi atrase atentia,insa era prea sus am inecrcat sa ma ridic in varful picioarelor dar din greseala am dat jos o carte dupa cateva secunde au urmat toate peste mine.
Sus In jos
Cyndy Wang <3
Admin
Cyndy Wang <3


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : In Jappan

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptyVin Iun 18, 2010 9:32 pm

Cyndy se plimba pe acolo , holbandu-se la toate acele rafturi pline cu roamane , pe care sigur nu le va citi in viata ei . Si cum se plimba asa , se impiedica de un teanc de carti imens si cazu jos .
"Cartile astea snt chiar MALEFICE !!!! . Ma urmaresc peste tot ! Suspect Sau poate ca pt ca snt intr-o biblioteca . Hmm...Nuj...Dmne dar ce teanc imens ! " gandi ea .
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptyVin Iun 18, 2010 9:38 pm

Am scos incet mana dreapta din carti.
-Un pic de ajutor va rog...T.T"
Sus In jos
Cyndy Wang <3
Admin
Cyndy Wang <3


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : In Jappan

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptyVin Iun 18, 2010 9:49 pm

Cyndy se uita speriata la mana ce iesea din teanc . Spuse , de data asta tare :
- O dmne ! Vooi chiar ma urmariti ! Ce vreti de la mine , cartilor ????
Se uita mai atent la mana si isi maga mintile in cap . Dadu niste carti la o parte si o descoperi pe Saya printre alte carti .
- Aaahh...Sa stii ca glumeam...Eu...Ahhh...Mai bine tac .
O ajuta pe fata sa se ridice si se simti ca o nebuna Smile)
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptySam Iun 19, 2010 12:51 am

Mam ridicat cu greu de jos,privind buimaca in jur,iam zambit prietenos fetei.
-Uhmm...mersi de ajutor.
Sus In jos
Cyndy Wang <3
Admin
Cyndy Wang <3


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : In Jappan

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptySam Iun 19, 2010 10:08 am

- N-ai pt ce...Si...Spre apararea mea , nu sunt nebuna . Am avut cosmaruri cu carti de cand eram mica si am ramas traumatizata...Uhhmmm....
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptySam Iun 19, 2010 11:17 am

Am inceput sa rad,incet.
-Nu esti singura,si nu,nu esti nebuna,apropo eu sunt Saya incantata.iam zambit eu prieteneste
Sus In jos
Cyndy Wang <3
Admin
Cyndy Wang <3


Mesaje : 38
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : In Jappan

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptySam Iun 19, 2010 11:37 am

- Cyndy . ^_^ Se pare ca tie chiar iti place sa citesti , nu ? o_O spuse ea , intorcandu-i fetei zambetul
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti EmptySam Iun 19, 2010 11:38 am

-Pai cartile de groaza,adica nu as citi benzi desenate cu ponei.am spus aranjand cartile pe raft.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pierduta printre carti Empty
MesajSubiect: Re: Pierduta printre carti   Pierduta printre carti Empty

Sus In jos
 
Pierduta printre carti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Orasul ~ :: ~ Biblioteca ~-
Mergi direct la: