Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hellooww ! ^-^

In jos 
AutorMesaj
~ Ⓗaruko Ⓨumi ~
Admin
~ Ⓗaruko Ⓨumi ~


Mesaje : 87
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Japonia...Well... acctually on life-in-japan.forumgratuit.ro forum.

Hellooww ! ^-^ Empty
MesajSubiect: Hellooww ! ^-^   Hellooww ! ^-^ EmptyMier Iun 16, 2010 11:57 am

Buna!! Sunt Maria.13 ani.Imi place sa desenez si sa pictez...nu pictez foarte frumos,dar de desenat desenez frumos...Nu imi plac oamenii falsi care zic" Vai ce misto sunt pantofii tai" si defapt in gand sa zica "aoleu sunt cei mai urati pantofi"...sau cei care se dau drept prietenii mei si defapt ei ma barfesc pe la spate...Umm...ce va mai pot spune? cantaretele mele preferate sunt Avril Lavigne, Lady gaga, etc. ... Ascult de obicei muzik rock...dar ascult si alte tipuri de muzik, mai putin manele, lautareasca si populara...Ma enervez repede...nu cred ca vreti sa ma vedeti cand sunt nervoasa...poy...cam atat despre mine...daca aveti intrebari va raspund cu mare placere...
Bye-bye .
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
 
Hellooww ! ^-^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Despre noi ~ :: ~ Welcome ^-^ ~-
Mergi direct la: