Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Raine's place (privat)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 9:50 pm

In sfarsit, eram acasa. Eram foarte obosit din cauza zilei care tocmai trecuse. Avusesem vreo doua sedinte foto si ma pusesera sa stau in tot felul de pozitii. Ajunsesem acasa, in sfarsit, si primul lucru care mi-a trecut prin minte a fost sa fac un dus.
Brusc, mi-am amintit de Taemin si ca il chemasem la mine ca sa ii fac un masaj ca la carte. Oh, da, n-avea el idee ce il astepta. in acea seara aveam de gand sa ma dau la el, sa vad daca merge. Speram sa mearga, pentru ca, dupa felul in care il atinsesem pe terenul de tenis, nu credeam ca avea sa il deranjeze.
M-am dezbracat si am intrat sub dus. Da, ce bine era sa simt apa prelingandu-mi-se pe corp... Mi-am dat parul pe spate si mi l-am udat de tot.
Dupa ce am terminat dusul, am iesit din baie, m-am dus in sufragerie si am pus o pereche de boxeri si niste blugi pe mine, dupa care mi-am rasucit prosopul si mi l-am pus pe umeri.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 9:53 pm

Ar fi tebuit sa fiu la Raine de jumatate de ora, dar ca de obicei intarziasem. Abia asteptam sa ajung la el pentru a-mi face acel masaj bine meritat, dar aveam o presimtire ca va fi mai mult decat un masaj. Doar gandul acesta ma facea sa simt fluturasi in stomac. Am inceput sa alerg ca un nebun pe strada pentru a ajunge cat mai repede la el. Odata ajuns in fata usii lui, am rasuflat usurast si am asteptat pana cand respiratia avea sa-mi fie din nour normala. Mi-am aranjat camasa enagra pe care o purtam, apoi parul. Vroiam sa fie totul perfect cu mine. Am inspirat adanc, poi am batut de cateva ori la usa. Habar n0am de ce eram asa de nerabdator sa il vad.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 10:00 pm

Apoi mi-am dat seama ca trebuia sa il dau gata cu orice, asa ca m-am dus la oglinda, in fata careia se afla masuta mea cu tot felul de lucruri, printre care parfumuri, pieptenele, spray-uri, si tot felul de lucruri din astea de toaleta. Am luat cel mai bun parfum pe care il aveam si m-am dat cu el, in special pe piept. Mi-am dat cu mana prin par, aranjandu-l, apoi am luat feonul si am inceput sa imi usuc parul.
L-am oprit la un moment dat, pentru a-l aranja din nou, dar atunci am auzit o bataie in usa. Stiam cine era, iar inima mea incepuse sa bata cu putere. Am sarit ca ars, am scos feonul din priza si am alergat de nebun prin casa ca sa fac totul sa arate imaculat. Am verificat chiar de vreo doua ori apartamentul, in vreo trei secunde, ca sa nu il fac pe Taemin sa astepte prea mult. Apoi m-am dus la usa, am tras aer in piept si m-am prefacut extrem de relaxat, de aprca nu doar ce alergasem prin casa. Am deschis usa si am zambit.
-Hei, am spus. Intra.
Eram inca la bustul gol, dar asa si trebuia sa fie.
-Scuze, imi uscam parul.
Intr-adevar, parul meu nu se uscase complet, dar mi se parea ca aratam foarte sexi cu el oarecum umed.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 10:12 pm

Cat timp l-am asteptat, imi aranjam in contyinuu camasa si parul. De obicei nu eram asa de interesat de felul in care aratam, dar atunci vroiamas arat perfect. Dupa cateva minuet, usa s-a deschis, iar eu am ramas pur si simplu cu gura cascata. Am incercat sa-mi ascund uimirea, zambind.
-Hei, a spus. Intra.
Am intrat, dar continuam sa-l privesc. Ce corp avea. Mda.. de parca nu-l mai vazusem pana atunci, dar acum parca era altfel.
-Scuze, imi uscam parul.
Mi-am ridicat privira spre parul lui. Il facea foarte sexy parul uscat pe jumatate. Am zambind larg.
-Hey, nu-i nimic, am zis dupa mult timp.
Mi-am aranjat din nou camasa, apoi am mers in sufragerie si m-am asezat pe canapea, asteptandu-l si pe el sa vina. Vai, dar ce bine arata in seara aceea! Nu-mi puteam lua ochii de la el nicicum. Ciudat...
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 10:29 pm

Si el arata foarte bine in acea seara. Avea o camasa care il facea foarte sexy, si de-abia asteptam sa i-o desfac, nasture cu nasture... I-a luat ceva timp pana sa imi raspunda, am boservat ca se uita la parul meu. O, da, asta si vroiam.
-Hey, nu-i nimic, mi-a spus zambind.
A intrat in sufragerie si s-a asezat pe canapea. parea total de pe alta planeta. Am intrat si eu in sufragerie, in timp ce imi scoteam prosopul din jurul gatului, pe care apoi l-am aruncat undeva pe canapea, dar departe de el. Astfel, mi se vedea perfect bustul. Mi-am trecut mana prin par in cel mais exy mod pe care il stiam, apoi m-am asezat langa el, destul de aproape, ca sa imi simta parfumul.
-Bine, deci..., am inceput trecandu-mi din nou mana prin par si privindu-l fix, am sa-ti fac un masaj ca la carte. Vrei si cu uleiuri?
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 10:37 pm

A veit si el in sufragerie. Abia atunci observasem ca avea la gat prosopul, pe care l-a aruncat in celalalt capat al canapelei. "Ce corp!" mi-am zis, dar am icnercat sa nu ma holbez chiar asa de mult la el. S-a asezat pe canapea destul de aproape de mine. Un miros placut a venit spre mine si m-a facut sa-mi mut privirea spre el din nou. Chiar in acel moment si-a trecut mana prin par. Doamne, parca era un fotomodel, jur. Era atat de sexy si de superb. Ma lasa fara cuvinte.
-Bine, deci..., a inceput trecandu-si din nou mana prin par si privindu-ma fix, am sa-ti fac un masaj ca la carte. Vrei si cu uleiuri?
Ochii aceia, buzele acelea, fata aceea perfecta. Pur si simplu m-a dat pe spate. Eram constient ca imi adresase o intebare, dar nu am fost in stare sa-mi dau seama ce ma intrebase pentru ca aeram prea atent la el, al felul in care arata.
-Aaa, am facut dupa ceva timp. Ahm...
Doamne, nici macar nu stiam ce ma intrebase si atunci mi-am zis sa-mi incerc norocul.
-Ahm.. Cum vrei tu...
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 10:50 pm

Observam felul in care ma privea, era clar ca ii placea si ca nu-si mai putea lua ochii de la mine. Da, iubeam asta. Ii adoram privirea aceea doritoare si care ma admira, imi placea sa nu mai poata fi atent la nimic altceva, decat la cat de bine aratam eu.
L-am vazut cum se balbaia, iar asta m-a facut sa zambesc. Ii captasem atentia rau de tot, nici nu mai fusese atent la ce ziceam. Intr-un final, mi-a raspuns:
-Ahm... Cum vrei tu...
Nu credeam ca fusese atent la intrebare sau poate o auzise ca prin vis. Daca ma lasa pe mine sa aleg, bineinteles ca eu alegeam uleiurile. Cu uleiuri puteam s aii fac un masaj care sa il excite.
-Bine, am sa-ti fac masaj cu uleiuri.
M-am ridicat de pe canapea si i-am spus:
-Nu te misca.
Evident, i-am spus-o pentru ca nu vroiam sa se dezbrace singur, ci vroiam s ail dezbrac eu. Ma gandeam ca poate "nu te misca" inseamna si "nu face nimic, pana nu vin eu", dar n-am vrut sa i-o spun chiar asa.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 10:56 pm

Continuam sa-l privesc fermecat. De data acaesta chiar nu auzisem ce-mi spusese, doar l-am avzut ridicandu-se de pe pat. Ma-am uitat confuz la el.
-Nu te misca, mi-a spus.
Imi era clar ca pierdusem o informatie destul de importanta din moment ce s-a ridicat de pe canapea. Daca credea ca il ignoram sau mai stiu eu ce? Gandul asta mi-a facut pielea de gaina, dar am decis sa fac intocmai. Nu vroiam sa-l enervez si mai tare decat era. Daca era...
Mi-a sprijinit spatele de canapea si mi-am incrucisat bratele la piept, asteptand nerabdator, dar si confuz in acelasi timp. Tot incercam sa-mi dau seama ce-mi spusese, dar nu-mi aminteam nimic. "Ah, la naiba!" mi-am zis in gand.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 11:21 pm

Am adus vreo patru sticlute cu uleiuri aromate si le-am pus pe masa. Taemin statea pe canapea cu bratele incrcisate. Oare se suparase din cauza replicii mele? Totusi nu l-am intrebat, ar fi fost fara rost. Eu vroiam sa ii fac masaj mai repede. Acum trebuia sa ii desfac camasa. m-ama sezat langa el si am inceput cu primul nasture. I-am desfacut camasa destul de incet, privindu-l din cand in cand si tinandu-mi buzele intredeschise, semn ca as fi vrut sa il sarut si ca il consideram sexy.
Dupa ce i-am desfacut camasa, am privit putin corpul prin deschizatura. Cand l-am vazut, am ramas mut. Acum era randul meu sa fiu de pe alta planeta. Ma holbam visator la el, vroiam atat de mult sa i-l mangai... Am izbucnit intr-un chicotit usor in timp ce il priveam, apoi m-am uitat in ochii lui serios.
-Imi pare rau...
Imediat mi-am pus mana pe abdomenul lui si am inceput sa ii mangai corpul. Chiar nu ma putusem abtine, era atat de delicios si il vroiam asa de tare... Am urcat cu mana sus, pana cand am ajuns la gat. Mi-am pozitionat palma undeva pe ceafa lui, m-am apropiat si imediat l-am sarutat, fara nicio retinere. Nu-mi pasa daca avea sa-mi raspunda sau nu, eu ii sarutam tandru buzele. Chiar nu mai putusem sa rezist, asa cum facea el. El se holbase la mine pierdut, dar eu nu mai pierdusem timpul cu asa ceva. Pur si simplu, il vroiam atunci si nu ma interesa daca trebuia o pregatire inainte sa il surprind cu asta sau nu.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptySam Iun 19, 2010 11:45 pm

Dupa cateva minute in care eu am stat ca pe ace, Raine s-a intors in camera cu patru sticlute. M-am uitat putin la ele, apoi imediat mi-am putat privirea spre el. DOamne... S-a asezat pe canapea langa mine, apoi a inceput sa-mi desfaca nasturii de la camasa, unul cate unul. Am cascat ochii si m-am uitat la el. Am observat ca avea buzele intrdeschise, lucruc are m-a facut sa zambesc. Dupa ce mi-a desfacut camasa s-a uitat putin al corpul meu. Mi-am ridicat privirea spre el si am observat ca ma privea uluit. Am deschis gura sa zic deja, dar stiam ca nu avea rost pentru ca cuvintele aveau sa treaca pe langa urechile lui. Ma privea intruna, visator. Totusi, a izbucnit al un momentat intr-u chicot usor ceea ce m-a enervat putin. Ce i s-a parut atat de amuzant la mine? Nu a durat mult pana cand s-a calmat. S-a uitat in ochii mei si si-a cerut scuze. Am deschis din nou gura sa zic ceva, dar in momentul in care am simtit mana lui pe pieptul meu am ramas paralizat de-a dreptul. A urcat cu mana tot mai sus pana cand a ajuns la gat, apoi si-a dus mana dupa gatul meu. S-a apropiat de mine, fara nicio ezitae si m-a sarutat tandru. AM ramas putin socat pentru ca nu reusisem sa ma pregatesc. M-a luat asa dintr-odata. Totusi, mi-am zis sa nu ratez ocazia asa ca am inchs ochii si i-am raspuns la sarut. Mi-am dus mana dupa gatul lui si am inceput sa ma joc cu o cuvita de par.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptyDum Iun 20, 2010 12:11 am

Era socat, bineinteles, pentru ca nu mi-a raspuns din prima. Stiam ca va fi socat, dar tot nu ma putusem abtine. Si in general, avaem tupeu, iar el se dovedise doritor. Mi-a raspuns la sarut si si-a dus mana dupa gatul meu. Am inceput sa il sarut mai pasional, strecurandu-mi limba in gura lui si incepand sa ma joc cu limba lui. Ah, ce senzatie... Asta scotea bestia din mine. I-am dat imediat camasa jos, chiar era sa o rup. L-am intins pe spate si m-am asezat peste el intre picioarele lui pe care tot eu i le-am desfacut. Camasa lui era sub el, sigur avea sa se sifoneze rau de tot.
Simteam adrenalina, simteam ca il vroiam atunci pe loc, il vroiam cu totul. Imi simteam inima batand cu putere si cum incepea sa mi se faca cald. Totusi, m-am oprit cateva clipe si l-am privit. Sarisem pe el pur si simplu si nu vroiam sa i se faca frica de mine.
-Imi pare rau, am spus din nou rasufland. De fapt, de-asta te-am chemat aici, ma faci sa-mi pierd controlul. Daca vrei sa ne oprim, spune-mi acum, inainte sa fie prea tarziu.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptyDum Iun 20, 2010 12:26 am

De la sarutul tandru am trecut la sarutul pasional, iar de la sarutul pasional am trcut la sarutul cu limba. Momentul in care limbile noastre s-au atins m-au facut sa simt fluturasi in stomac si slabi fiori de placere pe sira spinarii. Mi-a dat foarte repede camasa jos, mai ca era s ami-o rupa si m-a intins pe spate, depertandu-mi picoarele si asezandu-se intre ele. Se vedea clar pe fata lui ca ma vroia si ca nu s eputea controla. Imi placea asta. Cand icnepusem sa ma obisnuiesc cu situatia, Raine s-a oprit si m-a privit cateva clipe, apoi mi-a spus:
-Imi pare rau, a spus rasufland. De fapt, de-asta te-am chemat aici, ma faci sa-mi pierd controlul. Daca vrei sa ne oprim, spune-mi acum, inainte sa fie prea tarziu.
M-am uitat la el fara sa zic nimic. Facea cumva misto de mine? Nu i-am raspuns, doar l-am tras pur si simpu spre mine si am icneput sa-l sarut. De parca doar el ma vroia. Si eu il vroiam. L-am vrut chair din clipa inc are l-am vazut.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptyDum Iun 20, 2010 12:34 am

Rasuflam asteptand raspunsul lui. M-a privit ciudat. Intr-adevar, replica mea fusese ciudata. Nu mi-a raspuns, ci doar m-a tras spre el si m-a sarutat. Da! Stiam ca ma vroia, dar vroiam sa fiu sigur.
Am inceput sa il sarut oarecum salbatic cu limba. Nu stiu de ce, dar eram extrem de nerabdator, cred ca eram in stare sa ii rup hainele de pe el. Dar nu am facut-o, am incercat sa nu fiu brutal. Mi-am coborat buzele pe gatul lui, sarutandu-l pasional si muscandu-l in cateva locuri.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptyDum Iun 20, 2010 12:44 am

Am simtit nerabdarea care pusese stapanire pe el pentru ca incepuse sa ma sarute salbatic cu limba. Nu pot spune ca eram adeptul sarutul salbatic, dar in acel moment nu ma mai iteresa nimic, doar el. I-am simtit buzele coborand pe gatul meu, sarutandu-l si muscandu-l pe alocuri. Acele muscaturi m-au bagat pe mine in priza si m-au facut s avreau mai mult Mi-am pus manele maini pe spatele lui, dar doar cu una am inceput sa cobor spre fund, mangaindu-l cat de bine puteam.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptyDum Iun 20, 2010 12:55 am

Si-a pus mainile pe spatele meu si cu una a coborat pe fundul meu. Ah, cat imi placea sa-mi fie mangaiat fundul... Am coborat cu saruturile pe piept pe care mai intai l-am sarutat tandru, apoi am inceput sa ii ling si sa ii musc sfarcurile, in timp ce imi plimbam mainile pe corpul lui. Doamne, cat asteptasem sa i-l pot atinge in felul asta... De cand il vazusem. Am urcat, revenind asupra buzelor si am inceput sa il sarut pasional. De fapt, ceea ce faceam eu atunci era o amestecatura de tandrete, pasiune si salbaticie. Era ciudat, nu obisnuiam sa fac asta.
Sus In jos
Taemin

Taemin


Mesaje : 27
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptyMier Iun 23, 2010 10:20 pm

I-am simtit buzeel sarutandu-mi tandru pieptul, apoi cum isi trecea usor limba peste sfarcuri, muscandu-le din cand in cand, in timp ce-si plimba mainile pe corpul meu. Am tresarit putin cand mi-a muscat sfarcurile, apoi am simtti un val usor de fiori placuti. De la piept a revenit din nou la buze, sarutandu-ma pasional. Eram putin confuz pentur ca nici eu nu stiam ce vroia. Adica stiam, dar parca cu fiecare miscare pe care o facea, parca aera altfel. O data era mai salbatic, alta data mai tandru, alta data mai pasional. Eu nici macar nu stiam cum sa fiu. Totusi, mi-am zis sa ma las pe mainile lui.
Sus In jos
Raine

Raine


Mesaje : 33
Data de înscriere : 18/06/2010

Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) EmptyMier Iun 23, 2010 10:26 pm

Trebuia sa raman la un stil si ma hotarasem: aveam sa fiu pasional. Apoi m-am gandit ca poate ar vrea el sa fiu intr-un anumit fel. M-am oprit din sarut si mi-am departat foarte putin capul, astfel incat intre fetele noastre sa fie o distanta de cativa centimetri.
-Spune-mi cum iti place? Salbatic, romantic...? Pasional? l-am intrebat soptind, dupa care i-am muscat buza.
Ma gandeam ca vroia sa fiu cel putin pasional pentru ca reactionase frumos la muscaturi si sigur ii placeau.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Raine's place (privat) Empty
MesajSubiect: Re: Raine's place (privat)   Raine's place (privat) Empty

Sus In jos
 
Raine's place (privat)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O mica plimbare...(Privat, only me and Yumi)
» Tashi's place

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Orasul ~ :: ~ Hotel ~ :: ~ Camere Individuale ~-
Mergi direct la: