Life In Japan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Life In Japan

~ Vrei sa duci o viata de vis in Japonia ? Nu rata ocazia ! Distractia e garantata ! Ce mai astepti?Esti doar la un click distanta !! ~
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vise Colorate

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

Vise Colorate Empty
MesajSubiect: Vise Colorate   Vise Colorate EmptyVin Iun 18, 2010 2:26 pm

Nume:Nu va pasa
Varsta:merg pe 14
Culori: Turcoaz,verde,albastru si rosu sangeriu
Animale:Caine si pisica
Anime'uri: Paradise Kiss,Soul Eater.Kampful,HellGirl,Gravitation etc.
Muzica:Rock,pop,dance,elektronik
Trupe: The Gazette,BigBang,Shinee,SUG,2NE1 etc.
Zodie:Pesti
Imi plac dulciurile[acadele,ciocolata,bomboane],Japonia si Coreea,limba japoneza,toate fructele,iubeasc filmele si cartile de groaza.^.^
Pot spune ca sunt amabila,prietenoasa,"cuminte" cu " nu uitati de ele >Smile asa si sunt si mofturoasa,razgaiata,timida in realitate si foarte copilaroasa fghj
Doriti sa ma cunosteti sau ceva de genu cereti id'ul prin Pm,fara suparare admin'ilor nu am de gand sa imi las id'ul aici cine stie ce ciudati ma bag in lista lor 8-|
Oh....
Daca mil ceri si ai id-ul gen: superbaiatu_34,star.gagicul89,cryminalul_yo98,pasional_briliantul.68,briliantul_bulla,boy.scumpy_sukharu56 sau fite2010,sexy_bomba285406,talent.sexy,braileancadraguta896586 nu iti dau accept:]] nu vreau piti cocalari în lista de mess,dupa cum am mai zis nu vreau nici looseri care sunt atat de prosti incat nu se uita in oglinda,ci doar in farfurie.;]
Mersi de intelegere ^.^


Daca vreti sa mai aflati ceva nu ezitati sa intrebati. lkmoiju


Ultima editare efectuata de catre Saya in Sam Iun 19, 2010 9:18 pm, editata de 6 ori (Motiv : Chiar iti pasa?Chiar?Yaka daia nu mai pot eu sa dorm noaptea)
Sus In jos
~ Ⓗaruko Ⓨumi ~
Admin
~ Ⓗaruko Ⓨumi ~


Mesaje : 87
Data de înscriere : 15/06/2010
Varsta : 26
Localizare : Japonia...Well... acctually on life-in-japan.forumgratuit.ro forum.

Vise Colorate Empty
MesajSubiect: Re: Vise Colorate   Vise Colorate EmptyVin Iun 18, 2010 2:44 pm

Very Happy.
Welcome To japan!!
Sper sa ta simti bine aici...
si nu uita sa te distrezi.
E regula de AUR Smile) vbcuu
Sus In jos
https://life-in-japan.forumgratuit.ro
Saya

Saya


Mesaje : 66
Data de înscriere : 18/06/2010
Localizare : Cum dai coltul ma gasesti stand la barfa cu colegul de cazan,incearca sa vezi ca asa e;]

Vise Colorate Empty
MesajSubiect: Re: Vise Colorate   Vise Colorate EmptyVin Iun 18, 2010 2:49 pm

Mersi de intampinare Yumi'chan ^.^ rwer
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vise Colorate Empty
MesajSubiect: Re: Vise Colorate   Vise Colorate Empty

Sus In jos
 
Vise Colorate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Life In Japan :: ~ Despre noi ~ :: ~ Welcome ^-^ ~-
Mergi direct la: